Su Arıtma Filtreleri

Lifetech 8 Aşama Filtre Seti +Mineral +Alkali +Detox (Membran Filtreli)

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

Lifetech 8 Aşama Filtre Seti +Mineral +Alkali +Detox (Membran Filtreli) şimdi uygun fiyatları ve Ücretsiz Kargo seçenekleri ile buzsu.com.tr de.
Not:Bu ürünü 8 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100877577 MARKA: Lifetech

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
399,00 ₺
379,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 371,42 ₺
Adet/Miktar

FİLTRLERİN ÖN SETİ DAHA KALİTELİ - USA NATURALSNET  MARKA 'DIR LİFETECH DEĞİLDİR 

Lifetech 8 Aşama Filtre seti +Mineral +Alkali +Detox

1. Aşama 5 Mikron Tortu Filtresi  5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.
2. Aşama CTO Karbon Filtre NSF FDA WATER QUALITY Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.
3. Aşama 1 Mikron Sediment Filtre NSF FDA WATER QUALITY 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.
4. Aşama Membran Filtre  TFC-1812-75 GPD USA NSF FDA WATER QUALITY Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak (absolut) filtrelerdir.Sudaki  mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır
5. Aşama Tatlandırıcı Filtre 1200 iodine Coconut NSF FDA WATER QUALITY Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.
6. Aşama Mineral Filtre NSF FDA WATER QUALITY Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı  vücudumuz için gerekli olan  eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir. Mineral Filtre, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve birçok doğal mineralli sularda bulunan Organik Mineralleri vucudun gereksinimi olan  gelişmesi ve sağlıklı zinde kalması  için gerekli  mineralleri ekleyerek temiz su kalitesini artırır.  
7. Aşama Alkali Filtre Ph Filtre NSF FDA WATER QUALITY Alkali filtre asidik Şebeke suyunu mükemmel bir Doğal Alkali İyon Suya dönüştürür. LifeTech Alkaline filtresi, su arındırılırken uzaklaştırılan iyonize kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum iyonu gibi geri mineraller verir. Vücudunuzun sağlıklı bir pH seviyesi sağlamasına yardımcı olan alkali su üretir. lifeTech Alkali  filtresi çok etkilidir ve suya 8.00 ~ 9.50 arasında pH değerini verir .
8. Aşama Detox Filtre (infarared ray filtre) Detox Filtre içerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar.
Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri
Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları
Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi

Lifetech 8 Aşama Filtre Seti +Mineral +Alkali +Detox (Membran Filtreli) Fiyatı 379,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

kaliteli fotografta ne varsa aynisi geldi. kendim montajini yaptim eski filtreleri sokerken dirseklerde teflon yoktu dedimki demekki gerek yok bunlarada sarmayayim ama hata ettim. suyu acinca su kacirdi bazi yerlerden. tekrar soktum teflon sardim simdi 10 numara oldu. siz siz olun teflon mutlaka sarin. Teflon ve bağlantı parçaları da geliyor.

Ahmet Özdemir - 24 Nis 2021

internetten başka firmadan aldıklarim 3 ay olmadı tıkandı şuan çok az akıyor Allah izin fırsat verirse bundan sonra hep sizden Alicam ve servisiniz murat ustam bana çok yardımcı olmuştu hiçbir para vb bişe ödemeden yardımcı olmuştu iyiki varsınız.

Sezer Demir - 23 Tem 2021

Orjinal Ürün ürünleri gibi orijinal ve tek tek ambalajlı geldi teşekkür ederim

Sait Güldallar - 6 Oca 2022

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.