Su Arıtma Filtreleri

LifeTech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

LifeTech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli) buzsu.com.tr’de şimdi Ücretsiz Kargo avantajları ile. Hemen tıkla ve fırsatları kaçırma. İstediğin ürün kapına gelsin.
Not:Bu ürünü 92 kişi satın aldı.

STOK KODU: 0644100878567 MARKA: Lifetech

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?


Stok: Stokta var
389,00 ₺
359,00 ₺
Havale/EFT Tutarı: 351,82 ₺
Adet/Miktar

LifeTech 7 Aşama Filtre Seti


Lifetech 7 li filtre seti , Orjinal en iyi kalite ,  Açık kasa lifetech cihazlarınız için en lezzetli suyu üreten orjinal 7 aşama lifetech filtre setidir. Ücretsiz kargo ile sizlere teslim edilir. Kargo Aşamasında özenle zarar görmeyecek şekilde kargolanır ve tarafınıza teslim edilir . Lifetech su arıtma cihazı filtre fiyatı yukarıda yazmaktadır.

  • 5 mikron Sediment filtre
5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

  • 2.Aşama CTO Karbon Filtre
Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

  • 3.Aşama 1 Mikron Sediment Filtre
1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

  • 4.Aşama Membran Filtre
Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak (absolut) filtrelerdir.Sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır.

  • 5.Aşama Tatlandırıcı Filtre
Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

  • 6.Aşama Mineral Filtre
Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı vücudumuz için gerekli olan eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir.

  • 7.Aşama Detox Filtre
Detox Filtre içerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar.

Lifetech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Lifetech 7 aşama filtre seti (membran filtreli) olarak aldığınız takdirde ekstra membran filtre almanıza gerek kalmamaktadır. Kolaylıkla takılabilen ve kullanımında sizlere üstün kalite su üretmektedir. Lifetech 7 aşama filtre seti en çok tercih edilen ve benzer ürünlere oranla çok uygun fiyatta olan bir üründür. Lifetech 7 aşamalı filtre seti fiyatı 275 tl'dir. Aynı zamanda Lifetech 7 aşamalı alkali-detox arıtma cihazı içinde kullanılmaktadır. 

Lifetech 7 Aşama Su Arıtma Filtre Seti Teknik Bilgiler:

Lifetech 7 aşama filtre değişimi kolaylıkla hiç bir cihaza ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz şekildedir. Lifetech 7 aşama arıtma cihazı için kullanacağınız içeriği en dolu ve kalitesinden emin olacağınız bir üründür. 
Lifetech 7 aşama filtre içerisinde gac karbonlu veya cto karbonlu setlerimiz de mevcuttur.

LİFETECH DİSBRİTÖR FİRMA VE ÜRETİCİ FİRMA 2019 İTİBARİ İLE ETİKETLERDEN YENİLEMEYE GİTMİŞTİR. ÜRÜNLER ORJİNAL LİFETECH OLUP DAHADA İYİ ALKALİ VE MİNERAL SU VERECEKTİR. YETKİLİ KARADENİZ BÖLGE BAYİ VE SATICI BUZSU ARITMADIR .

Tavsiye Ürün: LifeTech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)
Tavsiye Ürün: Lifetech Alkali Detox Su Arıtma Cihazı
Tavsiye Ürün: Lifetech 3 Aşama Filtre Seti

LifeTech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli) Fiyatı 359,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

orijinal lifetech filitre ürün çok güzel tavsiye ederim.satıcıda ilgili yanlış takmışım yardımcı oldular.su bogazdan hiç takılmadan direk iniyor ilk günkü gibi.sagolun

Ercan Akışık - 3 Nis 2021

Ürünler orjinal marka, aynı gün kargoya verildi hızlıca elime ulaştı. Ambalaj paketleme çok güzel yapılmış, faturası içindeydi ve ayrıca gönderilen hediyeniz için teşekkürler.

Selim Pamukoğlu - 10 Nis 2021

ürünü sağlam bir Şekilde teslim aldım Satıcı güvenilir ve Orjinal ürünler Gaziantep’ten selamlar

Bülent Şüküroğlu - 24 Nis 2021

Evet orjinal ürün, Satıştan kuruluma kadar yardımcı oldular. Teşekkürler

Hayati Ataoğlu - 1 May 2021

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.