• LifeTech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

LifeTech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Ürün Kodu : 0070       Yorumlar (2)      Yorum Ekle
Marka :  Lifetech
256.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 243.20 TL (5 %)
-
+

LifeTech 7 Aşama Filtre Seti

1.Aşama 5 mikron Sediment filtre

5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama CTO Karbon Filtre

Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bilelişikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

3.Aşama 1 Mikron Sediment Filtre

1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

4.Aşama Membran Filtre

Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak (absolut) filtrelerdir.Sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membransarmal şekildedir.Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 2-3 yıldır.

5.Aşama Tatlandırıcı Filtre

Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz.Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır.

6.Aşama Mineral Filtre

Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı vücudumuz için gerekli olan eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir.

7.Aşama Detox Filtre

Detox Filtre içerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar.

Lifetech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Lifetech 7 aşama filtre seti (membran filtreli) olarak aldığınız takdirde ekstra membran filtre almanıza gerek kalmamaktadır. Kolaylıkla takılabilen ve kullanımında sizlere üstün kalite su üretmektedir. Lifetech 7 aşama filtre seti en çok tercih edilen ve benzer ürünlere oranla çok uygun fiyatta olan bir üründür. Lifetech 7 aşamalı filtre seti fiyatı 275 tl'dir. Aynı zamanda Lifetech 7 aşamalı alkali-detox arıtma cihazı içinde kullanılmaktadır. 

Lifetech 7 Aşama Su Arıtma Filtre Seti Teknik Bilgiler:

Lifetech 7 aşama filtre değişimi kolaylıkla hiç bir cihaza ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz şekildedir. Lifetech 7 aşama arıtma cihazı için kullanacağınız içeriği en dolu ve kalitesinden emin olacağınız bir üründür. 

Lifetech 7 aşama filtre içerisinde gac karbonlu veya cto karbonlu setlerimiz de mevcuttur.


LİFETECH DİSBRİTÖR FİRMA VE ÜRETİCİ FİRMA 2019 İTİBARİ İLE ETİKETLERDEN YENİLEMEYE GİTMİŞTİR. ÜRÜNLER ORJİNAL LİFETECH OLUP DAHADA İYİ ALKALİ VE MİNERAL SU VERECEKTİR. YETKİLİ KARADENİZ BÖLGE BAYİ VE SATICI BUZSU ARITMADIR .


Tavsiye Ürün: LifeTech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Tavsiye Ürün: Lifetech Alkali Detox Su Arıtma Cihazı

Tavsiye Ürün: Lifetech 3 Aşama Filtre Seti

Toplam 2 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Volkan
Ürün çok kaliteli tavsiye üzerine almıştım benim vesilemle bir çok kişiyede tavsiye ettim.Mağazada Satıcıda ilgili çok teşekkür ederim.
Nazım Çiftçi
10 mumara orjinal filtreler. Hediye kalem ve çam ağacı tohumu içinde teşekkürler
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Buzsu
Buzsu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Buzsu
691-826-6954