Su Arıtma Filtreleri

Lifetech 11 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Satın Aldığınız Ürünler Hızlıca Aynı Gün Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.

LifeTech 11 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli) Lifetech Organic Plus 11 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı 11 Aşama Filtre Setidir

STOK KODU: 0644100878352 MARKA: Buzsu

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

Stok: Stokta yok
319,00 ₺
309,99 ₺
Havale/EFT Tutarı: 297,59 ₺
Adet/Miktar

LifeTech 11 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

1.Aşama 5 MİKRON TORTU FİLTRE Kaba tortu, kum, çakıl, bulamaç. Ters Osmoz membranı filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.
2.Aşama AKTİF KARBON BLOK FİLTRE Suyun rengini, tadını ve koku dengesini düzenler. Membran filtresinin klor ve diğer kimyasalların saflaştırılması yoluyla korunmasını sağlar
3.Aşama 1 MİKRON TORTU FİLTRE Kaba tortu, Kum, Çakıl, Bulamaç maddeleri sağlar. Ters Osmoz membranı filtreyi optimum filtre ömrü için korur.
4.Aşama TERS OSMOS MEMBRAN FİLTRE Ters osmoz işlemi yaparak yarı geçirgen bir membran olan membrandan geçerek suyun arıtılmasını sağlar. İç Malzeme% 100 Doğal ve Organiktir.
5.Aşama Aşama Alkali Filtre. Alkali filtre, asidik RO suyunu Alkali İyonize Suya dönüştürür. Alkalin filtresi, su arıtma işlemi sırasında sudan uzaklaştırılan kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum iyonu gibi mineralleri geri verir. Vücudunuzun sağlıklı bir pH seviyesini korumasına yardımcı olan Ph 7,5 ika 8,3 alkalin su üretir.
6.Aşama DETOX FİLTRE Detoks Filtresi, su geçişinde manyetik bir çekim alanı yaratarak su moleküler yapısını azaltır ve bir detoks etkisi yaratır. İç Malzeme% 100 Doğal ve Organiktir.
7. Aşama bir arada Filtre Mineral Combo Plus Filtre 07 BIO SERAMİK KÜRESELLER Negatif yüklü iyonlarla anti bakteriyel koruma sağlar
8 Aşama İNFRA KIRMIZI TOPLAR * Vücuttaki su moleküllerini aktive eder * Vücudun oksijen seviyesini yükseltir
9. Aşama ALKALİN KÜRESELLER PH Su Seviyesini Artırır.
10 Aşama MAİFAN MİNERALİ Alüminyum, Demir, Sodyum, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum Sonrası mineraller içerir ve suyu mineral olarak zenginleştirir.
11.Aşama HİNDİSTAN Cevizi KARBON FİLTRE Hindistan cevizi kabuğu ve granül karbon içerir. Musluk akmadan hemen önce, suyu son kez lezzetli hale getirir.
Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri
Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları
Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi

Lifetech 11 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli) Fiyatı 309,99 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Bir yorum yap

Taksit Seçenekleri

Servis Randevunuzu Saniyeler İçinde oluşturun!

Buzsu Arıtmanın Gelişmiş Servis Ağına Hoşgeldiniz!

Servis randevunuzu saniyeler içinde oluşturun.