Buzsu Arıtma üstün kaliteli su arıtma teknolojileri sunmak amacıyla Bartın'da kurulmuştur ayrıca İstanbul’da Online Mağazacılık ofisi bulunmaktadır.  2014 yılından bu yana,  Buzsu Arıtma adı altında hizmet veren firmamız artık yeni yüzüyle Buzsu Arıtma Sistemleri olarak müşterilerine daha yakın ilişkiler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Buzsu Arıtma Sistemleri olarak, sizlere en sağlıklı suyu sağlamak için ev tipi su arıtma cihazı ve iş yeri tipi su arıtma cihazlarını tedarik etmektir.

Buzsu Arıtma Sistemleri Arıtma’da çeşitlilik pompalı su arıtma cihazı ve pompasız su arıtma cihazı olarak şekillenmiştir. Sonrasında markalarımız ile ihtiyaca göre kategorize edilmiştir.

Buzsu Arıtma Sistemleri Kalitesi
Orjinal Markalar ve Kaliteli ürünlerin müşterilerimizde yaratmış olduğu güven, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve kurduğumuz iyi müşteri ilişkileri sayesinde kısa süre içinde sektördeki referans firmalardan biri konumuna gelmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizde Sağlığa ve hijyene önem vermekteyiz, Dünya sağlık örgütünce (NSF) (WATER QUALITY) sertifikalı ürünlerimizle suyunuzun arıtımını yapmaktayız. Sloganımız "YAŞAM İÇİN SU, SU İÇİN BUZSU ARITMA" dır.

Buzsu Arıtma Sistemleri Tecrübesi

12 yılı aşkın ticari tecrübemiz ve 4 yılı aşkın sektörde edindiğimiz birikimlerle, sizlere her zaman daha iyiyi daha iyi fiyatlara sunmayı hedeflemekteyiz.

Geniş Müşteri Portföyü

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca, çalışma fırsatı bulduğumuz yüzlerce müşterimiz vasıtasıyla on binlerce insanın evinde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Bunun verdiği mutluluk ve sorumluluğun bilinciyle hareket etmeyi kendimize görev bilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve sonrasındaki ilişkiler ve sadece garanti süresince değil cihaz ömrünce Filtre ve yedek parça desteği ile de devam ettirmektir.

Geniş Ürün Yelpazesi

8 farklı markamız ve 45 farklı ürünümüzle kapalı veya açık, pompalı veya pompasız, ev tipi, işyeri tipi ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri olan modellerimizle her türlü talebe cevap verebilmekteyiz.

Buzsu
Buzsu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Buzsu
691-826-6954