• Ev Ana Giriş Su Saati Önü Kireç Çözücü Filtre 4 Aşamalı
  • Ev Ana Giriş Su Saati Önü Kireç Çözücü Filtre 4 Aşamalı
  • Ev Ana Giriş Su Saati Önü Kireç Çözücü Filtre 4 Aşamalı

Ev Ana Giriş Su Saati Önü Kireç Çözücü Filtre 4 Aşamalı

Ürün Kodu : 00192       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Buzsu
699.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 664.05 TL (5 %)
-
+

Kireç Önleyici Filtre Ev Ana Giriş

Nano Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi 4 Aşamalı Bina Girişi Su Saati Önüne Su Arıtma ve Kireç önleyecili Kum tortu Pislik tutucu Bakteri virüs önleyicili . kil kum pas tortu önleyicili , suyunuzu arıtır berraklaştırır.  Yıkanılabilr filtre kum, çakıl, çamur ve milleri arıtarak suda bulunan kaba maddeleri arıtır. Nano Fiber filtre nano boyutta partiküllerin, ağır metallerin, arsenik ve mikroorganizmaların arıtılmasını sağlar. Nano Gümüş İyon filtre suda kötü kokuya sebep olan klor ve diğer kimyasalları arıtırken, nano gümüş iyon teknolojisi ile mikroorganizmaları %99,99 oranında öldürür.

Kireç önleyici filtre tesisatın ve yüzeylerin ince film tabakası ile kaplanmasını sağlayarak kirecin yüzeylere yapışmasını engeller. Basınç ve debiyi etkilemeden 500 lt / saat üretim kapasitesi ile çalışan sistem, 180 m3 yada 1 yıl filtre ömrüne sahiptir (hangisi daha önce gelir ise).    Nano Ev Ana Giriş sistemi yüksek derecede kaliteli kullanma suyu üretirken, kolay filtre değişimi ile evinizi düşük kalite suyun olumsuz etkilerinden korur. 

Nano Ev Ana Giriş Su Arıtma Sistemi Özellikleri: Toplam 4 filtreden oluşur (Yıkanılabilir, Nano Fiber, Nano Gümüş & Kireç Önleyici) Yıkanılabilir filtre; çakıl, çamur ve mil arıtır Nano Fiber Filtre filtre; nano partikül, ağır metal, arsenik ve mikroorganizma arıtır Nano Gümüş İyon filtre; Klor & koku arıtır, ayrıca mikroorganizmaları öldürür Kireç Önleyici filtre; iç tesisat & su kullanan ekipmanlarda kireç oluşumunu engeller Kolay filtre değişimine sahiptir Ana su girişinde minimum yer kaplar Tazyikli bir şekilde saatte 500 litre / saat su üretir 1 yıl filtre ömrü (tüm filtrelerin yılda bir değişmesi gerekir) Yüksek derecede kaliteli kullanma suyu üretir su_arıtma Yıkanılabilir Filtre Özellilkleri: Çakıl taşlarını arıtır Çamuru arıtır Mili arıtır Kullan-Yıka-Yine Kullan

Nano Filtre Özellilkleri: Nano partikülleri arıtır Ağır metalleri arıtır Arseniği arıtır Mikroorganizmaları arıtır Nano Gümüş İyon Filtre Özellilkleri: Kloru arıtır Kötü kokuları arıtır Organik karbonu arıtır Mikroorganizmaları öldürür Kireç Önleyici Filtre Özellilkleri: İç tesisatı ince film ile kaplar Kireçin yapışmasını engeller Ev ekipmanlarınızı korur Uzun ömürlü çalışır.


Tavsiye Ürün: Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Tavsiye Ürün: Conax Class Su Arıtma Cihazı
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
691-826-6954