NATURALSNET Kapalı Kasa Membransız 4 Lü Set - NSF

Su Arıtma Filtreleri

NATURALSNET Kapalı Kasa Membransız 4 Lü Set - NSF

529,00 ₺ 499,00 ₺

(1 müşteri incelemesi ) 5

Kapalı Kasa Membransız 4 Lü Set - NSF - Ücretsiz Kargo

Havale/EFT Tutarı: 489,02 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

                            KAPALI KASA MEMBRANSIZ 4 LÜ SET - NSF

Su arıtma cihazı filtreleri satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır . Açık yada kapalı kasa su arıtma cihazlarınız için seçim yaparken kendi filtre tipleriniz ile karşılaştırınız .5 Aşama filtre seti tüm kapalı kasa cihazlara uygundur .Su arıtma filtrelerinizi buzsu güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Su arıtma cihazları suyun içerisindeki zararlı olan ve kötü tat veren kimyasalları ve kum, çamur, tortu vb. şeyleri temizlemeye yarar. 1.Sediment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur.  Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.2.GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.3.Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.4. Tatlandırıcı Filtre: Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.

FİLTRE ÖZELLİKLERİ; 1- FİLTRE - 5 MİKRON 12" İNLİNE2- FİLTRE - GAC KARBON FİLTRE 12" İNLİNE 3- FİLTRE - CTO KARBON FİLTRE 12" İNLİNE4- FİLTRE - TATLANDIRICI FİLTRE 10"


NATURALSNET Kapalı Kasa Membransız 4 Lü Set - NSF Fiyatı 499,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(1 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları