Kategoriler
Markalar
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı
Endüstriyel Su Arıtma
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 33 Ürün

Hakkımızda Buzsu Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel Su Arıtma Sistemi

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleris su tüketimi yüksek işletmelerde içme suyu veya  suyu imalatda kullanılacak seviyeye getirmek için kullanılır. Aynı zamanda su yumuşatma sistemleri de denmektedir. Endüstriyel su arıtma sistemleri içerisinde kum filtresi, reverse osmoz ürünleri de yer almaktadır.

Arıtılacak suyun kimyasal analizleri yapıldıktan sonra analiz parametreleri dikkate alınarak Su Arıtma Sistemi oluşturulur. Sistemler suyun yapısına göre değişiklik gösterir. Ön arıtmada Kum Filtre Cihazı, Aktif Karbon Cihazı ve Yumuşatma Cihazı seçenekleri olabilir. Ayrıca Ultrafiltrasyon Sistemleri tercih edilebilir. Sonrasında Reverse Osmoz Cihazı da seçenekler arasında olabilir. Sistemler birbirine bağlı olarak çalışmaktadır. Sistem otomasyonu tarafımızdan kontrol edilebilecek şekilde ayarlanmaktadır.

 

İşletmenin ihtiyaçlarına göre Su Yumuşatma Sistemleri, Klor Dozajlama, UV Fltreleme, Ultrafiltrasyon, Deiyonizasyon, Aktif Karbon Filtrasyon, Kum Filtrasyon, Deniz suyu arıtma, Kuyu suyu arıtma, Ters Osmoz gibi seçenekler sunulabilir. Montaj ve işletmeye alma aşamalarından sonra A.O. Smith’in konusunda uzman kadrosu bu sistemlerin tüm eğitimlerini vererek, sistemin en optimal seviyede kullanılmasını temin eder ve satış sonrası hizmetleri ile süreci destekler.

Atık Su Arıtma sistemleri

Endüstriyel su arıtma ve atık su arıtma biyolojik, kimyasal ve fiziksel arıtma yöntemlerinin ayrı ayrı yada karma şekilde kullanıldığı, atık suyun geri kazanımı yada bertaraf edilmesi gerektiği yerlerde kullanılır. Çoğunlukla kirlilik yükü ve çevre kirliliğine etkisi bakımından endüstriyel atık su arıtımı özel uzmanlık ve deneyim isteyen bir işlemdir.

Rezidanslar, Sanayi tesisleri, fabrikalar, organize sanayi bölgeleri gibi kuruluşların üretim prosesleri sonucu oluşan atık suları geri kazanmak veya bertaraf etmek için kullanılan yöntemler Makine mühendislerimizin ve Makine Teknikerleri ile uzman endüstiyel montaj ekibimizin sahip olduğu deneyim ve üretim teknolojisi ile atık suyun özelliklerine göre, farklılıklar gözetilerek tasarlanmakta ve projelendirilmektedir.

Endüstriyel Su Arıtma  işlemlerinde bazı  aşağıdaki gibidir.

Kaba Tortu Filtreleri,
Kum Filtre Sistemleri,
Aktif Karbon Sistemleri,
Yumuşatma Cihazları,
Arsenik Giderim Sistemleri,
Demir Mangan Giderim Sistemleri,
Ultrafiltrasyon Sistemleri,
Ters Ozmoz (Reverse Osmosis),
Degazör Ozon Sistemleri ,
Mixbed Kolonları,
Ultraviyole Cihazları (UV), 

olarak sıralanabilir.

Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları

Sana tipi su arıtma cihazları olarak da adlandırılan endüstriyel su arıtma sistemleri makineleşmenin arttığı günümüz de çokça karşımıza çıkmaktadır. 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
691-826-6954