• CONAX ECO Arıtma Cihazı
CONAX ECO Arıtma Cihazı
Ürün Kodu : 0001       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Conax
699.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 664.05 TL (5 %)
-
+
Sağlıklı suya erişim her zaman sağlıklı bir hayatın ön koşulu olmakla birlikte, günümüzde de önemini koruyor. Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde temiz ve sağlıklı bir şekilde su elde etmek için, yeni imkanlar ortaya çıkıyor. Su arıtma cihazları bu bağlamda imdada yetişiyor. CONAX ECO Su Arıtma Cihazı, musluktan akan suyu en temiz ve arınmış haline kavuşturmak üzere en ideal çözümü sunuyor ve evlerde sağlıklı bir yaşamı destekliyor. Ailece lezzetli, yumuşak içimli ve hijyenik su tüketimi için en ileri teknolojiyi kullanıyor. Kalitesi ve sağladığı ideal sonuçlar ile tüketicinin beğenisini kazanıyor.

Mekanizmasında ters ozmos prensibi olarak adlandırılan ve arıtma teknolojisinin en ileri safhasını ifade eden bir prensibi kullanan cihaz, suyun doğallığını bozan tüm etkenlerden arındırılmasını sağlıyor. Böylece su rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir hale geliyor. Ancak bu prensip ile arıtma yapılırken suyu su haline getiren ve suda bulunması gereken faydalı mineraller korunuyor. Faydalı ve gerekli unsurlar süzülmezken, sakıncalı olabilecek zararlı mineraller ve kirlilikler, ustalıkla sudan uzaklaştırılıyor. Suyun en yararlı, lezzetli ve nitelikli haline ulaşılmış oluyor. İçmek ya da yemeklerde ve çayda kullanmak için ideal su elde edilebiliyor. İstenen suyun hem kolayca hem de kaliteli bir sonuçla elde edilmesinden dolayı, damacana su kullanmaya da gerek kalmıyor. Bilinçli tüketici için ürün mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Conax Eco su artıma cihazı ile temiz ve nitelikli suya ulaşmak kolaylaşıyor. Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı sağlıklı su, Conax Eco ile her eve geliyor. Cihazın sağladığı arıtma işlemi sırasında çeşitli parazitler, zararlı bakteriler, yosun, mantar, virüs gibi yabancı unsurlar, toksik, zehirleyici ve ağır mineraller sudan uzaklaşıyor. Bu incelikli arıtma ve uzaklaştırma işlemi, suyun sağlık açısından kalitesini olduğu kadar, lezzetini, kokusunu ve görünümündeki berraklığı da etkiliyor. İçimi yumuşak, tadı hoş, kokusuz ve tamamen vücuda faydalı bir su elde ediliyor.

Conax Eco su arıtma cihazının sağladığı temizleme ve arıtma işlemi evlerde ve iş yerlerinde yaşam kalitesini olumlu yönde etkiliyor. Özellikle yer altı sularını kullanan evlerde ya da iş yerlerinde bu cihazdan yararlanarak kaynaktan sonuca kadar arıtma işlemi gerçekleşebiliyor. İçilebilir olarak nitelenen sularda dahi bu arıtma cihazından yararlanmanın ne kadar olumlu sonuçlar doğurduğu arıtılmış su içildiğinde ortaya çıkıyor. Yer altı suları insan sağlığını uzun vadede kötü etkileyecek çeşitli unsurlar içerdiğinden, Conax Eco kullanmak büyük fark yaratırken mikrobik kirliliği yok ediyor ve suyun berraklık seviyesini maksimuma çıkarıyor. Suyun sadece görünümüne bakarak içilebilir nitelikte olup olmadığı gözlemlenemediği için, Conax Eco kullanmak evlere, iş yerlerine güven veriyor. Suyu kalitesini ve temizlik düzeyini yükseltmek için evlerde uygulanan kaynatma işleminin ise çeşitli yetersizlikleri bulunuyor. Ancak kaynatma yöntemi bazı mikropları öldürmekle beraber arıtılması gereken tüm yabancı unsurları ve kimyasalları yok etmiyor. Conax Eco kullanımı ise sağlıklı ve kaliteli suya erişim için ihtiyaç duyulan tüm koşulların yerine gelmesini sağlıyor.

Conax Eco su arıtma cihazı, sadece saf suyun geçebildiği filtresi ile musluktan gerçek sağlığın akmasını sağlıyor. Siz de gerek evinizde gerekse iş yerinizde Conax Eco kullanarak yaşam kalitenizi yükseltmek ve sağlığınızı garantiye almak adına en doğru seçimi yapabilirsiniz. Hem kendiniz hem de aileniz ve sevdikleriniz için, sağlıklı, hoş içimli, lezzetli, kokusuz, tertemiz bir suyu kendi mutfağınıza getirebilirsiniz. Vücudun en önemli ihtiyacı olan sağlıklı suya kavuşarak hastalıklardan daha çok korunabilir, nitelikli suyu doya doya içmenin keyfine varabilirsiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
CONAX ECO Su Arıtma Cihazı
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
691-826-6954