ComTech TE 2A Pompalı Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazları

ComTech TE 2A Pompalı Su Arıtma Cihazı

3.850,00 ₺ 3.250,00 ₺

(1 müşteri incelemesi ) 5

ComTech TE 2A Pompalı Su Arıtma Cihazı 5 AŞAMA üstün doğal su arıtma sistemi DOW Filmtec hammadde filtreli

Havale/EFT Tutarı: 3.006,25 ₺

Ürün Seçenekleri


Ürün Detayları

                              ComTech TE 2A Pompalı Su Arıtma Cihazı

5 aşamalı, üstün filtre sistemi sayesinde şebeke suyunuzu tüm tortu, ağır metal, klor, kötü koku, canlı organizmalardan arındırır. Post Karbon  filtresi sayesinde, içeriğindeki mineraller suyun Ph değerini 8 – 9 seviyesine çıkartarak, Suyun mineral ve Ph değerini insan sağlığına en uygun seviyeye getirir. Metabolizmanız hızlanır ve vücudunuzun su ihtiyacı en iyi şekilde karşılanır.
TE 2A Alkali + Detoks su arıtma cihazı düşük basınçlı şebeke suyunun bulunduğu evler için üretilmiştir. (0,5 – 6 BAR ) 75 GPD kapasiteli, comtech (dow filmtec) mebran filtresi sayesinde günlük 283 Lt su üretme kapasitesine sahiptir.(Bu rakam şebeke suyu değerlerine göre değişiklik gösterebilir) 12litre NSF onaylı paslanmaz tank. İçme suyu almak için üç kollu musluk. Tank dolduğu zaman atık suyu kesen 4’ lü valf. Yüksek basınç ve Alçak basınç switch’ leri. Tüm montaj bağlantı parçaları.

1.Aşama Sedment Filtre: 5 mikron Sediment filtre su arıtma cihazına gelen suyun ilk temizlendiği aşamayı oluşturur. . Sediment filtre suyun içerisindeki kaba pislikleri (kum ,çamur ,tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler.

2.Aşama GAC Filtre: GAC Filtre Kimyasalları sudan temizlemek için kullanılan bir filtredir. GAC filtreleri ayrıca hidrojen sülfür, renk veya klor gibi suya uygunsuz koku veya tat veren kimyasalları uzaklaştırmak için kullanılır.

3.Aşama CTO Filtre: CTO karbon filtre, ters ozmos(R.O) filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

4.Aşama Membran Filtre: Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen filtrelerdir. sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

5.Aşama Tatlandırıcı Filtre:  Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş ve lezzetli bir hale gelir.

FİLTRE ÖZELLİKLERİ; 1- FİLTRE - 5 MİKRON 10"2- FİLTRE - GAC KARBON FİLTRE 10"3- FİLTRE - CTO KARBON FİLTRE 10"4- LG 80 GPD MEMBRAN FİLTRE5- POST KARBON SON FİLTRE


ComTech TE 2A Pompalı Su Arıtma Cihazı Fiyatı 3.250,00 TL'dir.


Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici
Tavsiye Yazı: En İyi Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Yorumları

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

(1 müşteri incelemesi ) 5

Bir Yorum Yap

E-posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır.Kullanıcı Soru & Cevapları