• Buzsu Code Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı
 • Buzsu Code Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı
 • Buzsu Code Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı
 • Buzsu Code Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı
 • Buzsu Code Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı

Buzsu Code Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı

Ürün Kodu : 175       Yorumlar (2)      Yorum Ekle
3,500.00 TL   2,450.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 2,327.50 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
24 V Pompalı Model ( Elektrikli )
Renk Seçenekleri
-
+


Dünyanın En İyi Su Arıtma Cihazı Buzsu Code 
Buzsu su arıtma sistemleri olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerimize taze , sağlıklı , güvenilir bir su sunmaktır. Dünyanın en iyi su arıtma cihazı olan buzsu code modeli bunu sizlere tamamıyla sunuyor . Buzsu Code su arıtma cihazı anti bakteriyel , dayanıklı fiber malzemeden üretilmiştir. Üretiminde asla ve asla atık plastik kullanılmamıştır. Günümüzde sağlıklı mineralli suya ulaşmak oldukça zor. Damacana sularına bağlılık arttığından ve maliyet olarak yüksek olması nedeni ile bütçemizi oldukça sarsmaktadır. Her zaman taze bol oksijen ve mineralli filtreleri sayesinde mükemmel tazelikte ve yumuşaklıkta bir su sunmaktadır. 

Teknik Özellikleri;

 • Su arıtma cihazı kasası özel üretim olup Cam üretiminde kullanılan Fiberglass hammaddesi ile üretildi Antibakteriyel Bakteri virüs tutunmayan kasadır.
 • Filtreler Dünyanın en iyi Filtre üretici Kore menşelili 12 '' İnline Filtreleme sistemidir 1-2-3 aşamalar Quick tak kullan çıkar at şeklindedir. 
 • 4. Aşama Ana filtre Dünyanın en iyi membran filtresi Amerikan Dow firmasına ait Filmtech Membran 75 Gpd orjinal Membrandır.
 • 5. Aşama Filtre ekstra filtre olup 5 Aşama bir arada Mineral filtre ile Suda ana filtreden sonra eksilen mineralleri Tamamen doğal içeriğe sahip kalisiyum, magnezyun, çinko, demir, fosfor minerallerini ekleyerek özellikle çocuklu ve yaşlı aileli evlerimiz için en sağlıklı su arıtma cihazıdır.
 • 6.Aşama Post karbon Filtre coconut suya damağımızın alışık olduğa tada getirerek Suyu pH 8,4 ile dünyanın en iyi Alkali sağlıklı su derecesine yumuşaklığına getirir.
 • Dünyanın en iyi içi dışı çelik Paslanmaz PAE 8 litre Anti Bakteriyel Tankı vardır.
 • 100 Gpd Pompa ve seti adaptörü ( 24v Elektrikli İsteğe Göre pompalı modelerde ) 
 • Su Kaçak sensörü ile susızıntısı olursa damlada dahi cihaz kendisini kapatarak güvene alır.
 • FİBER DAYANALIKLI GÖVDE
 •  Sus 304 En sağlıklı çelik musluk içi sarı pirinçdir.
 • En iyi atık kısıcı Fitting parçası  ile en azık atık suya sahiptir.
 • 5 yıl garantili
 • ücretsiz servis ve montaj 
 • 81 il ilçede yetkili servis hizmeti
 • Adınıza Faturalı ve TSE garanti belgeliTasarım


Dünyanın en iyi arıtma cihazı olan buzsu Code tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor. 
 Türk otomobil firması olan '' TOGG '' yerli ve milli arabamızın çizimlerini yapan
mühendisler tarafından tasarlanmıştır. Kompakt yapısı sayesinde tezgah altı su arıtma cihazlarının en az yer kaplayan su arıtma cihazıdır. Tasarım severleri de unutmadık , sizlerden gelen talep doğrultusunda şekli ve tasarımı günümüz yeni nesil cihazlara uygun olmayan su arıtma cihazlarını geride bıraktık. Biz sizler için geleceği tasarlıyoruz.


Dış Gövde 

En iyi arıtma cihazı olarak bilinen Buzsu Code siz müşterilerimizin bütün isteklerine cevap veriyor. Hangi plastikten üretildiği belli olmayan ve çoğu atık plastik kullanan ucuz çin malı arıtma cihazlarını alarak sağlığınız ile oynamayın. Buzsu Code Tamamen fiber malzemeden üretilmiştir. Sizler ve sağlığınız için maliyetten asla kaçınmıyoruz. Fiber dünyanın en sağlıklı , en dayanıklı ve en antibakteriyel yani bakteri tutmayan malzemesidir. Her ne kadar maliyet olarak yüksek olsa bile sizlerin sağlığı için cihazımızda fiber malzeme kullandık.Etkileyici Renkler

BEYAZ , KIRMIZI , MOR , TURKUAZ , ACIK KAHVE , LİMON SARISI , DERİN SİYAH , İNOX    


Kullanılan Filtreler

Su arıtma cihazımızda kullandığımız filtreler 1. sınıf en iyi su üreten filtrelerdir. Menşei Kore olan bu filtreler sizlere her zaman bol mineralli , taze ve oldukça lezzetli bir su sunar. Arıtma cihazımız 6 filtreden oluşmaktadır ve bu sayede sizi filtre maliyetinden kurtarır. İçerisinde kullanılan filtrelerin her biri özenle seçilmiş ve gerçekten temiz ve sağlıklı su üretmeleri için özenle seçilmiştir. Cihazımızda yeni nesil filtreler kullanılmaktadır. Yeni nesil filtreler çubuklu sistem olup sizleri değişim sırasında asla yormazlar. Nedeni ise pratik şekilde takılıp çıkartılır. Bu sayede en çok tercih sebeplerinden biridir.

1- Filtremiz 5 Mikron PP Sediment Filtre ( Ultra sıkıştırılmış Özel bir malzeme)5 Mikron PP Sediment filtre arıtma cihazının ilk filtresidir. Bu sayede şebeke suyunuzdan gelen herhangi bir , kum , tortu , pas , kir ve 5 mikron boyutunda bütün parçacıkları hapsederek suyunuzdan ayındırır. Bu arındırma işlemi diğer filtrelerinde ömrünü uzatır.

2- Filtremiz GAC Aktif Karbon Filtre 

Gac aktif karbon filtresi bildiğiniz gibi su yumusatma sistemlerinde kullanılan reçinedir. Bu reçine o kadar güçlüdür ki hiçbir bakteri ve mikroorganizma bu filtreden geçemez . Gac karbon fitlresi iyonizer özelliğide taşır . Bu özelliği sayesinde suyun sertliğini alır içerisindeki kireci , kloru tutar ve suyunuzdan ayırır. 

3- Filtremiz Coconut Bazlı CTO Aktif Karbon Filtre


Şebeke suyumuz evlerimize gelirken bir sürü metal ve ağır metallere , kirece ve klora maruz kalırlar . Şebeke suyunu arıtmadan içmek vücut için oldukça zararlıdır. CTO Aktif karbon filtresi extra coconut yani doğal hindistan cevizi bazlıdır. Bu sayede daha ilk aşamalarda suyunuzun  o lezzetli tadı oluşmaya başlar. CTO aktif karbon filtresi suda askıda bulunan ağır metalleri alır. Bu ağır metalleri vücudumuzun atması oldukça zordur . Ama arıtma cihazımızdan çıkan o lezzetli suda asla ağır metal , klor , kireç ve bakteri olmaz.

4- R.O Membran Filtre Filmtech En az atıklı en iyi ters ozmos filtresi


Bilindiği gibi en iyi membran ters ozmos filtre  Filmtech membran fitredir. En başta yeni nesil ve en iyi demiştik ya...! evet kullandığımız ana membran filtre filmtech dir. Peki Membran filtre nedir ? ne işe yarar;

Membran filtre su arıtma cihazlarında atık , kanalizasyon suyunu bile arıtıp içmek için uygun hale getiren bir filtre çeşididir. Membran filtre içinde bulunan sistem sayesinde sudaki bütün zararlı bakterileri ve virüsleri ortadan kaldırır. Membran filtre suyun sanayide , evsel amaçlarla da kullanımı için de en etkili filtreleme işlemi yapar.


5- Alkali Filtre ( ph Filtresi )


Alkali filtre içme suyumuzun sertlik ve yumuşaklığını ayarlar. Her il ve ilçemizde su aynı değerlerde değildir ve düzensizdir. Bazı bölgelerimizde şebeke suları çok  sert olmakla birlikte bazı bölgelerde ise oldukça yumuşaktır. Bu su farklılıklarını ortadan kaldıran filtre alkali filtredir. Sudaki '' PH '' dediğimiz değerleri düzenler  ve sizlere o alışık olduğumuz su yumuşaklığını sunar. Evet bu kadar özellik aynı cihazda olması sizce de oldukça şaşırtıcı değil mi ? Boş yere Dünyanın En İyi Arıtma Cihazı Demiyoruz. Gelin soraki filtremize geçelim

6- Coconut Bazlı Doğal Tatlandırıcılı Mineral Filtre


Arıtma cihazımızın son filtresi mineralli tatlandırıcı filtredir. Suyumuzu bütün bakterilerden ve mikroplardan temizleyip arındırdıktan sonra geldik suyumuza o doğal alışık olduğumuz tadı ve mineralleri eklemeye. Bu işi en iyi yapan ise coconut bazlı doğal mineralli tatlandırıcı filtredir. Arıtma cihazımızın bütün aşamalarından geçen o mükemmel temizlikteki ve berraklıktaki su son olarak coconut bazlı doğal mineralleri filtreden geçerek musluğumuzdan sizlere ulaşır.Toplam 2 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Mehmet Akdeniz
Evim için uzun araştırmalar sonucunda bu cihazda karar verdim iyikide almışız suyun tadı mükemmel ayrıca kasası çok güzel teşekkürler
Mehmet Pala
Neredeyse 20 gün en iyi olanı araştırdım ve bu cihazın özellikleri karar vermemde çok etkili oldu dedikleri gibi cihaz plastik değil 2 gün içinde teslim aldım servis ertesi gün geldi ve kurulumunu yaptı herşey anlatıldığı gibi su tam istediğim gibi.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?