Manyetik su arıtma
Manyetik su arıtımı ( ölçeklenme önleyici manyetik arıtım ya da AMT olarak da bilinir ), sert suyun etkilerini su yumuşatmaya kimyasal olmayan bir alternatif olarak manyetik bir alandan geçirerek azaltma yöntemidir .
Kirli Suyu Ucuz Olarak Arıtmak
Kirli suyu arıtmak, kirli suyu ucuza arındırmak, su kirleticilerinin en ucuza en doğal yöntemle arıtma işlemi.
Su Arıtma, Su Saflaştırma
su arıtma, su ile saflaştırma, organik ve inorganik maddeler ve biyolojik kirletici maddeler sudan çıkarılır. Bu işlem aynı zamanda damıtma (bir sıvının tekrar sıvı formuna yoğunlaştırmak için buhara dönüştürmesi) ve deiyonizasyonu içerir.
Su Arıtma Filtreleri
Su Filtresi, Su Filtresi Nedir?, Su Filtresi Nasıl Arıtır?, Su Filtresi Özellikleri, Su Arıtma Filtresi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? Su Arıtma Filtrelerinin Orjinalini Nasıl Anlarım.?
Alkali su Faydaları Nelerdir?
Alkali Su, Alkali Su Faydaları Nelerdir, Alkali Su Arıtma Cihazı, Alkali Su Arıtma Filtreleri
Su Arıtma Filtresi
su arıtma cihazlarının, Su Arıtma filtreleri en az 5 aşamadan oluşur. 1.aşama Tortu filtre, 2.Aşama Karbon filtre 3.Aşama Aktif karbon filtre 4.Aşama Membran Filtre 5.Aaşama Post Karbon Filtre ve extra filtrelerden oluşur.
Su Arıtma Sistemine Bağlı Musluk veya Giderde Sesli Hava Boşluğu Var
Sistemi ilk defa kullanacaksanız veya filtre kartuşlarından birini yeni değiştirdiyseniz, gider hattından veya hava boşluğu musluğundan garip sesler gelebilir.
Su Arıtma Cihazından Gelen Suyun Tadı Kötü
Suyun tadının ve/veya kokusunu kötü olması genellikle bir veya iki filtreleme aşamasına toplanan biofilm kaynaklıdır. Bu durum uzun süreli kullanımdan kaynaklanabilir ve bulanıklığa da neden olabilir.
Musluktan Su akmıyor, Yavaş Su Akışı Var veya Basınç Düşük
Su Arıtma sistemini yıllardır kullanıyorsunuz ve her sabah olduğu gibi saflaştırılmış içme suyunuzun içiyorsunuz. Bir nedenden dolayı bardağın yarısı doldu ve su damla damla akıyor.
Su Arıtma Cihazında Sızıntı Var
Birçok durumda ters ozmos sisteminde sızıntıya neyin neden olduğunu tespit etmek kolaydır. Sızıntıyı bulmak için tüm bağlantıları kontrol edin.
Su Arıtma Cihazı Tankı Dolmuyor
Eğer depolama tankı dolmuyorsa genellikle basınç sorunu vardır. Bu durumda ya tank basıncı çok yüksek ya da besleme suyu basıncı çok düşüktür.
Su Arıtma Sistemi Sürekli Olarak Atık Su Veriyor (Gider Hattı Çalışıyor)
Su Arıtma sistemi, basınca bağlı olarak çalışır. Basit bir şekilde söylemek gerekirse: Besleme suyu birime akar, saflaştırılır ve daha sonra kullanım için depolama tankında saklanır.
Su Arıtma Cihazlarında Genel Arıza Sebepleri ve Çözümleri
Su Arıtma sistemleri genellikle herhangi bir sorun çıkarmadan uzun yıllar çalışır. Eğer sizin sisteminiz sorun çıkarırsa, aşağıda yer alan Su Arıtma Sistemi Arıza Giderme Kılavuzu ile kolaylıkla sorunu teşhis edip onarabilirsiniz.
pH, İletkenlik, TDS nedir?
pH, İLETKENLİK, ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN, SICAKLIK, TDS ve BULANIKLIK TAYİNİ
Su arıtma filtresi aşamaları
su arıtma cihazı filtresi, arıtma filtre, su filtresi fiyatları
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
691-826-6954