• Bina girişi Su Saati  Sayaç Filtresi 5“ Tortu Filtreli siliphos
  • Bina girişi Su Saati  Sayaç Filtresi 5“ Tortu Filtreli siliphos

Bina girişi Su Saati Sayaç Filtresi 5“ Tortu Filtreli siliphos

Ürün Kodu : 03460       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Buzsu
189.00 TL   132.30 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 125.69 TL (5 %)
-
+

SU SAATİ SAYAÇ FİLTRESİ  5” 

Ürün Özellikleri ; 

 1- 5 '' Tortu Filtresi 
 2- 10  Bar ' a kadar dayanıklı Dampered Hausing
 3- Kirece Karşı Etkili Silifoz Taşları
 4- 3/4 ( Yarım Parmak ) Bağlantı
 5- Sökme Anahtarı
 6- Duvara montajı için gerekli aparatlar

 
Daire Girişi Su Filtresi Kireç Çözücü Tortu ve Pislik Tutucu KULLANILDIĞI YERLER Bütün ev tipi sayaçların girişine çok rahat monte edilebilen bu şeffaf sayaç filtrelerimiz ilk önce sayacınız tesisat ve tüm cihazlarınızı kum toz pislik ve tortunun yol açtığı bozulmalardan korur. Daha da önemlisi kartuşun içinde bulunan ve %100 doğal bir madde olan mikrophos ve siliphos sayesinde çamaşır makinası bulaşık makinası şofben termosifon musluk batarya kombi ve güneş enerjisi sistemlerini kireçlenmenin yarattığı tıkanma ve bozulmalara karşı korur.

Ayrıca yukarıda bahsi geçen cihazlarda daha önceden oluşan kireçlenmeyi zaman içerisinde söker atar kireçlenme engellendiğinden dolayı rezistansların daha çabuk ısınmasını sağlayarak çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlar. Batarya lavabo ve küvetlerde kireçten dolayı oluşan leke ve sararma gibi durumların oluşmasını engeller.

 Kirecin yapısını bozduğundan dolayı büyük oranda deterjan tasarrufu sağlar. Kireç kum ve pislik tıkanması olmayacağından tamir ve tisisatçı masrafından tasarruf sağlar. Evdeki sayaç girişi uygun değilse sayaç filtremiz bulaşık makinası çamaşır makinası şofben termosifon ve benzeri diğer cihazların girişlerine tek tek takılabilir.

 Kireç Çözücü Tortu Tutucu Filtre montajı çok basit ve pratiktir.


Askı aparatı sökme takma Anahtarı ile birlikte kutulu 2 Yıl Garantili (Filtre kabı )


Mahallenizde bulunan herhangi bir su tesisatçısı sayaç filtremizi su sayacının hemen girişine 15 dakika içerisinde monte edebilir. Eğer su sayacı girişi müsait değil ise bu filtremizi tek tek (ayrı ayrı) şofben girişine, çamaşır makinesi girişine ,bulaşık makinesi girişine , termosifon girişine ayrı olarak da monte ettirebilirsiniz

Bu filtremiz monte edildikten sonra kavanoz kısmının temizlenmesi pratik anahtarın sayesinde 1dakika içerisinde sökülüp monte edilebilir. Bu işlemi on binlerce ev hanımı çok kolaylıkla yapabilmektedir


Daire Girişi Su Filtresi Kireç Çözücü Tortu ve Pislik Tutucu KULLANILDIĞI YERLER Bütün ev tipi sayaçların girişine çok rahat monte edilebilen bu şeffaf sayaç filtrelerimiz ilk önce sayacınız tesisat ve tüm cihazlarınızı kum toz pislik ve tortunun yol açtığı bozulmalardan korur.

Daha da önemlisi kartuşun içinde bulunan ve %100 doğal bir madde olan mikrophos ve siliphos sayesinde çamaşır makinası bulaşık makinası şofben termosifon musluk batarya kombi ve güneş enerjisi sistemlerini kiraçlenmenin yarattığı tıkanma ve bozulmalara karşı korur.Ayrıca yukarıda bahsi geçen cihazlarda daha önceden oluşan kireçlenmeyi zaman içerisinde söker atar kireçlenme engellendiğinden dolayı rezistansların daha çabuk ısınmasını sağlayarak çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlar.


Batarya lavabo ve küvetlerde kireçten dolayı oluşan leke ve sararma gibi durumların oluşmasını engeller Kirecin yapısını bozduğundan dolayı büyük oranda deterjan tasarrufu sağlar. Kireç kum ve pislik tıkanması olmayacağından tamir ve tisisatçı masrafından tasarruf sağlar.


Evdeki sayaç girişi uygun değilse sayaç filtremiz bulaşık makinası çamaşır makinası şofben termosifon ve benzeri diğer cihazların girişlerine tek tek takılabilir. Kireç Çözücü Tortu Tutucu Filtre montajı çok basit ve pratiktir.


Mahallenizde bulunan herhangi bir su tesisatçısı sayaç filtremizi su sayacının hemen girişine 15 dakika içerisinde monte edebilir. Eğer su sayacı girişi müsait değil ise bu filtremizi tek tek (ayrı ayrı) şofben girişine,çamaşır makinesi girişine,bulaşık makinesi girişine ,termosifon girişine ayrı olarak da monte ettirebilirsiniz.


Bu filtremiz monte edildikten sonra kavanoz kısmının temizlenmesi pratik anahtarın sayesinde 1dakika içerisinde sökülüp monte edilebilir. Bu işlemi onbinlerce ev hanımı çok kolaylıkla yapabilmektedir.


Tavsiye Ürün: Puretech Yakut Su Arıtma Cihazı

Tavsiye Ürün: Conax Class Su Arıtma Cihazı

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?