• Aqua Red 7 Aşamalı Filtre Seti

Aqua Red 7 Aşamalı Filtre Seti

Ürün Kodu : 0329       Yorumlar (1)      Yorum Ekle
Marka :  Lifetech
450.00 TL   337.50 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 320.63 TL (5 %)
-
+

Aqua Red 7 Aşama Filtre Seti Yeni Seri En iyi kalite

1. Aşama PP 5 Mikron Sediment Filtre (Cihazın ilk aşamasıdır 5 Mikrona kadar büyüklükteki Kil,Kum, kireç, Yosun ve diğer yararsız katı maddeleri tutar. 

2. Aşama G.A.C Karbon Filtre  Kloru kireci tutar ve Suyu yıkayarak berraklığını verir içerisündeki Granül Aktif Karbon maddesi Tamamen doğal Hindistan cevizi Kabuğundan imal edilmiş Doğam su temizleyicidir.

3. Aşama CTO Blok Karbon Filtre Su Arıtma Cihazının olmazsa olmazı Filtredir GAC karbon olmadığında tek kullanılır sudaki kireci kloru kokuyu alarak suyu yıkar.

4. Aşama Lifetech 75 GPD Membran Filtre  Su Arıtma cihazının ana filtresidir Reverse osmosis olarak geçer Dünyada kuşlanılan en iyi su arıtma teknolojisidir 1mikrondan daha küçük ancak mikroskop altında gözükebilen Kıl Toz Kireç Virüs Bakteri Basil Parazit ve yararsız maddeleri geçirmeyerek atık olarak atar ve Yararlı oksijenli suyu tanka gönderir 

5. Aşama Aquaredd Alkaline Filtre Suyu Mineralize ederek pH 8.5 Seviyesinde Alkali su haline getirir Alkali su Faydaları Bakınız Blog Sayfamız.

6.Aşama Detox Bio Seramik Filtre (Far infrared Ray) insan vücudundaki Su Moleküllerini uyararak daha aktif çalışmasını sağlar su ile daha çok oksijen bağlayarak hücrelerin aktif çalışmasını uyarılmasını sağlar.

7. Aşama Aquaredd Hindistan cevizi Tatlandırıcı Filtre  (T33 Coconut Carbon) Su Arıtma sisteminin son aşamasıdır Tankdan Su arıtma musluğuna gitmeden Su Son olarak damağımızın alışkın olduğu tadı verir içindeki mineral hindistan cevizi kabuğu Kürüdür yüzyıllardır su yumuşatma ve tadını vermek miralleştirmek için kıllanılan doğal mineraldir.


Not:Tezgah Altı Açık kasa 10 inch Tüm Su Arıtma Cihazları için Filtre Setidir En Kaliteli Filtre setidir

Tavsiye Kategori: Su Arıtma Filtreleri

Tavsiye Kategori: Manyetik Kireç Önleyici

Tavsiye Kategori: Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

Tavsiye Kategori: Endüstriyel Su Arıtma Sistemi


Toplam 1 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Faruk
Bu filtre gurubunu köydeki eve aldım suyun tadı çok değişti güzel oldu yeni aldığım arıtmadan tat olarak daha güzel
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
691-826-6954